Zaterdag 10 juni geeft chef Folkert van Zwilling 4 workshops om de basis snijtechnieken uit te leggen. Wat ga je doen?
- In deze workshop basis snijtechnieken krijg je uitleg over hoe je het beste kunt snijden, de greep en je houding achter de snijplank.
- Je gaat groenten in brunoise, julienne en chinoise snijden en je leert op de makkelijkste manier een ui te snijden.
- Je krijgt uitleg over welk mes je het beste waar voor kunt gebruiken, hoe je deze onderhoudt en deze op te bergen. Ook komen de verschillende snijplanken ter sprake.
De kosten voor de workshop bedragen 20 euro, maar daar krijg je ook een K’OOK!bon voor van 10 euro die je tot 31 juli 2023 kunt uitgeven. Je boekt de workshop heel makkelijk op onze website!
Reacties op blog
Leuk als je een reactie achterlaat!
Je emailadres zal niet zichtbaar zijn.